MBESHTETJE PER KLIENTET Delivered WorldWide 100% Satisfaction GARANTUAR
 
NATURAL HERBAL MEDICATIONS
DOTTEDSHOP.COM ESHTE LIDER NË BOTË NATYRORE ilaç bimor
Ne kemi mbi 1.000.000 Klientë në botë!

Zgjidhni gjuhën tuaj:
SASIA ÇMIMI  
Një shishe e Virgjëreshës Instant
Çdo Përmban shishe 15ml
$ 37.95 Out of Stock
Shishe 2 Virgjëresha e Çastit $ 69.95 Out of Stock
3 shishe Virgin Instant $ 106.95 Out of Stock
At the moment we don't ship to the following countries: Austria, Croatia, Estonia, Finland, Germany, Morocco, Norway, Russia, Sweden.

visa, master card, american express
Ne përdorim sistemi i autorizuar të sigurt faturimit me 256bit encryption.
100% Secure, Safe & Confidentially. Money back - GARANTUAR!

Instant Virgin Spray - Vagina Rejuvenation Spray

CATEGORIES » PRODUKTET per femra

Many factors can cause your vagina to become loose or sagging, the main factors are age, frequency of sex, amount of partners, and overall health. So don't wait any longer, order Instant Virgin today and start the process of total vagina rejuvenation. The best way to invigorate your love life, and give your body the orgasms it deserves. No need for dangerous and expensive cosmetic surgery, because now you can easily rejuvenate and tighten your vagina, with Instant Virgin. Simply apply this all new therapeutic spray 5 minutes prior to sexual intercourse to help contract your vagina walls and tighten your vagina back to its youthful state. Not only that, your sensitivity is greatly heightened to help you reach orgasm more quickly and allow you to enjoy it multiple times!

How can Instant Virgin help?

Instant Virgin is absorbed by the vagina in a very small period of time. The active components of the spray stimulate the renewing processes in vagina and the muscles become stronger. That helps women to reach an ecstasy quicker and increases the vagina sensitivity. If you use the Instant Virgin right now you'll feel the anti-aging results the next time you'll be making love. So the spray provides tighter feelings, stimulates the secretion and makes vagina stronger.

What does it do?

Instant Virgin Spray helps positively on intimate relationships when both partners have lost interest in each other without knowing the cause, this Instant Virgin Spray will give you complete youthfulness and bring back the vagina into its original shape and enhance tightening sensation and heightens sensitivity of vagina. Instant Virgin Spray will give you more confidence and pleasure of Intimate relationship, which you might have not experienced before. Experience the pleasure of young age again with Instant Virgin Spray.

Instant Virgin Spray's Other Advantages

 • Tightens the vagina to give more pleasure
 • Helps solving the problem of vaginal dryness by providing adequate lubrication
 • Restores the suppleness of vagina
 • It also acts as an anti inflammatory agent and prevents bad odour and smell
 • Instant virgin spray will also protect you from microbial pathogens
 • Helps in contracting the vaginal walls resulting in the best sex session possible
So don't wait any longer, order Instant Virgin Spray Now and kick-start the process of total vagina rejuvenation. It is the best way to improve your love life, and give your body the orgasms it always wished for and your partner the vagina he always wanted you to have.

Are there any side effects?

You have to be cautious if you have any problems with your skin or if you have an allergy on any of the ingredients of the Instant Virgin. It is also prohibited to use the spray if you're waiting for a baby or you have got any vagina infections.

Are there any precautions?

Don't use if you are pregnant, or have any vaginal infections. If you have any skin problems or serious medical condition check with your doctor first.

How should I apply the Instant Vagina?

Use the herbal spray five minutes before making love to strength vagina muscles, to enhance the sexual feelings and to increase the vagina sensitivity.

Can I use this while condom is in use?

Yes! Instant Virgin Spray is condom safe.

What happens if it goes inside?

Not to worry its safe and can be applied on inner layer.

Will it affect pregnancy afterward?

No, its natural based and outside treatment that stimulates blood flow and nothing else.

How long does it last?

Instant Virgin Spray works continuously, rejuvenating and firming throughout your day.

What are the other advantages we get from Instant Virgin Spray?

Liberally apply this rich, edible, luxurious spray throughout your loving days and dream filled nights. You will rekindle sexuality and ignite desire, romance and passion.

Would my shape of the organ change permanently?

Yes it gives long and permanent shape till next delivery happens.

What about the privacy while purchasing or ordering the product?

This will be delivered completely with full privacy since its requirement of this trade. Also it will be sealed pack and courier person will not be aware of the contents inside.

What are the ingredients?

CONTAINS FINE HERBAL EXTRACTS OF:

 • Aloe
 • Lecithin
 • Glycerine
 • Butylene-glycol
 • Vinegar
 • Diethylene
 • Glycol dinitrate

Customers Viewing This Page May Be Interested in These

Bed Hero Pheromone Perfume - men attractant

Bed Hero Pheromone Perfume (for men)

A keni vënë re ndonjëherë një djalë i cili, edhe pse jo shumë i bukur apo shumë stimuluese, duket për të tërhequr gratë nga dhjetra? Shanset janë se tij natyrisht ndodhin lirim pheromone është më i lartë dhe më shumë se dallueshėm juaji! Tani është e mundur për asnjë njeri të shfrytëzuar pushtetin parak seksuale që vjen nga ferromonePheromone Parfum është një përzierje pa erë, formuluar shkencërisht e katër ferromone projektuar posaçërisht për të zgjoj dhe për të tërhequr gratëNe përdorim vetëm lakmusi pastër-grade ferromone njeriut seksi i përqendrimit të lartë të lejuar me ligjKjo formulë është dinamit tërheqje seksuale! Ferromone janë kimikatet pa erë excreted nga organi që ndikojnë në ndërveprime në mes të dy kafshëve riprodhuese dhe njerëzveAta janë të zgjedhur nga një organet apo indet të veçantë në hundë, dhe pastaj i përcolli në rajonet më të larta deri në truShumica e markave të përmbajnë vetëm një ose dy komponimet pheromoneBed Hero Parfum përmban të gjitha katër ferromone kryesore gjetur në njerëzit që janë përgjegjës për tërheqje seksuale parak
Bed Hero Pheromone Cologne - woman attractant

Bed Hero Pheromone Cologne (for woman)

Njeriut shtrati Hero Pheromone Parfum është një formulë krejt të re që përmban ferromone Njeriut Sex projektuar dhe provuar shkencërisht për të tërhequr meshkujtAshtu si kafshët përdorin për të tërhequr scents gjinisë së kundërt, njerëzit përgjigjen ferromone që mund të rrisin në masë të madhe shanset tuaja për t'u afruar, njerëz të takimit dhe marrjen vëmendje dhe intimiteti keni dëshirë Kjo përforcues natyrore është bazuar në izolimin dhe sinteza e komponimeve pheromone unik të përzier me vajra esenciale për të krijuar një erë që drejton njerëzit i çmendur! Ju do të gjeni veten duke u afruar më shpesh, që njerëzit shohin dhe buzëqeshje në ju, dhe ndjenja më të sigurt dhe sexy Ferromone janë të natyrshme ndodh kimike gjetur tek kafshët dhe njerëzit që nxjerr sjelljet seksuale dhe janë përdorur për të tërhequr gjinisë së kundërtShkencëtarët kanë arritur në identifikimin, izolimi, dhe kjo pheromone rikrijimin e njeriut seksKëto ferromone natyrore janë të dokumentuara mirë të jetë shkas për përgjigjet shumë i fuqishëm seksual!
Ejaculation Kontrollit (Ejacutrol hape)

Ejacutrol Pills

Ejacutrol, është një revolucionare para shtesë seks se britmë efektivisht retards, duke e lejuar ju që të kapërcyer premature ejaculation shpejt dhe me lehtësi. Premature ejaculation prek 30-40%% e meshkujve, dhe është dokumentuar si mosfunksionim seksual më të zakonshme që efektet burra të të gjitha moshave. Kjo mund të ndreqet lehtë duke përdorur kombinimin e drejtë të ekstrakte bimore.
Eyefine - shikimi Support

Eyefine (shikimi)

Eyefine për të ndihmuar kthimin dhe rigjenerimin vizionin tuaj te me si ajo dikur ishte. Eyefine ishte formuluar për të siguruar mbështetje vizual dhe parandalimin, së bashku me një përmirësim të dukshëm të parë brenda vetëm disa ditë e përdorimit. Kjo përfshin ditën dhe natën vizion, së bashku me distancë dhe vizionin e afërt.
Acai Berry Extract (Weight Loss)

Acai Ekstrakt

Pesha e trupit i përmirësuar, niveli i kolesterolit të shëndetshëm dhe një nivel shumë më të përmirësuar të energjisë dhe lëkurë ngjyrë e fytyrës Acai Berry (ah e theksuar-psherëtimë-ee), një antioxidant i fuqishëm, i njohur si globuset superfood më i dobishëm, ka qenë kohët e fundit duke marrë botë nga stuhi me përfitimet e shëndetësisë mahnitshme, duke përfshirë: menaxhimin e peshës, përmirësime në energji, përmirësime me tretje, duke ndihmuar detoxification, duke përmirësuar pamjen e lëkurës, përmirësimin e shëndetit të zemrës, reduktimin shenjat e plakjes, dhe reduktimin e niveleve të kolesterolit

Tags:

çastit virgjër, spray vaginë shtrëngimi, spray përtëritje, vaginë, spray femër, femër të forcojë spray, ku për të blerë në dyqane


‹‹‹ PAGE UP ›››
 
Pėrkrahja

COPYRIGHT © 2005-2019, DOTTEDSHOP.COM INC. ALL RIGHTS RESERVED. POWERED BY QTE
Këto deklarata nuk janë vlerësuar nga ndonjë autoritet mjekësor, dhe janë vetëm për qëllime arsimore. Ky produkt NUK një ilaç, dhe nuk është për qëllim të përcaktojë diagnozën, trajtimin, kurë ose për të parandaluar ndonjë sëmundje. Gjithmonë lexoj etiketë dhe të marrin vetëm drejtuar si. Nëse simptomet vazhdojnë ose ju keni efekte anësore shikoni ju mjeku