MBESHTETJE PER KLIENTET Delivered WorldWide 100% Satisfaction GARANTUAR
 
NATURAL HERBAL MEDICATIONS
DOTTEDSHOP.COM ESHTE LIDER NË BOTË NATYRORE ilaç bimor
Ne kemi mbi 1.000.000 Klientë në botë!

Zgjidhni gjuhën tuaj:
SASIA ÇMIMI  
Një Jar Of Breast Shkarko
60ml Madhesia Pot
$ 46.95 Out of Stock
3 kavanoza e gjirit Shkarko
Ekonomise / Ruaj: $ 35.90
$ 104.95 Out of Stock
6 kavanoza e gjirit Shkarko
+ Free Worldwide Shipping
$ 179.95 Out of Stock
At the moment we don't ship to the following countries: Austria, Croatia, Estonia, Finland, Germany, Morocco, Norway, Russia, Sweden.

visa, master card, american express
Ne përdorim sistemi i autorizuar të sigurt faturimit me 256bit encryption.
100% Secure, Safe & Confidentially. Money back - GARANTUAR!

Cool gjirit - gji i zgjerimit krem

CATEGORIES » PRODUKTET per femra

Best Breast Enlargement Cream contains either herbs and/or plants that contain compounds with hormone-like properties from traditional Chinese herbs, to quickly get better the breast blood circulation and promote the cells metabolism and regret while accelerating the accumulation of subcutaneous fat. This product can successfully make breasts quickly become plump, round, strong, robust and smooth. Don't contain and without any hormone, pills, pumps or surgery. Another thing which you should know about this natural boob enlargement cream is that you will begin to see visible results after using it on your breast for some months. You will need to buy up to 3 to 6 jars of best breast cream in order to get the maximum result from using this product. When you must have bought it, massage it on your breast three times per day. The times are in the morning, afternoon, late noon and night for up to 3 months. You should stop to use it once you have experienced the breast size of your choice. The use of creams is a better alternative that is safer and inexpensive. Best breast cream will not just help to enlarge your breast to your taste, but it will also help to make it perkier, firmer and toned so it will look sexy to the eyes.

What does it do?

Best Breast is a plant-based complex of active ingredients supporting the natural process of lipid deposition leading to larger, fuller and firmer breasts. Suitable for Saggy, wrinkly, aged, discolored, or small breasts

Suitable for:

 1. Hypogenesis breasts without asymmetry or flat breasts.
 2. Droopy, loose, unshaped breasts with cyanosis areola after lactation.
 3. Shrunk and loose breasts after slimming or aging.
Also, some massage therapists are trained and willing to perform massage techniques such as the breast lift which can help with the appearance and overall health of the breast. Massage encourages blood flow to the breasts which can give them a feeling of fullness and size increase. Breast enlargement creams are also helpful because they moisturize and plump up the skin which can help the breasts look fuller and more youthful. Breast enhancement creams usually contain the same ingredients as the oral supplements: usually estrogen or progesterone as the active ingredient and several herbs. During puberty, the ovaries release estrogen and progesterone which are the main factors in breast size and shape. Herbs such as fenugreek, fennel, Dong Quai, and wild yam have been used throughout the centuries as breast-enlargement and feminine health herbs: it is said that women in Middle Eastern harems ate fenugreek seeds and washed their breasts in fenugreek-infused water in order to increase their busts. These ingredients stimulate the body to increase the production of fatty tissue in the breasts, therefore increasing their size and firmness. Most breast enlargement creams contain all or most of these substances.

How does Best Breast work?

The complex mixture of active ingredients has been developed and tested specifically for application to the breast and cleavage area. Its active principle is based on the synergistic action of its ingredients Mangosteen, Quince-hydrogel and the Essential Cell Boost Factor. It reshapes the contours of the cleavage area, tones the breast skin and increases the size of breasts. It is for this reason that is has become one of the top Herbal Breast Enhancement products today.

How do I apply Best Breast?

For best results apply daily. Massage a small amount, to the breasts in a circular motion, avoiding nipple. Each 50ml jar of Best Breast enhancement cream will last about one month. If you are trying to build your breasts naturally, breast enhancement creams can be a helpful part of your routine, but you are best off using them in addition to an oral supplement or pill.

What about the privacy while purchasing or ordering the product?

This will be delivered completely with full privacy since its requirement of this trade. Also it will be sealed pack and courier person will not be aware of the contents inside.

What are the ingredients?

The complex tropical formula is made up of the following:

 • Distilled water
 • Dimethicone
 • Behentrimonium Methosufate (and) Cetearyl Alcohol
 • Butyrospermum Parkii (Shea Butter)
 • Lecithin (and) Soy Isoflavones (and) Polysobate 80 (and) Alcohol
 • Glycerin
 • Garcinia Mangostana Peel Extract
 • Panthenol (Vitamin B5)
 • Allantoin
 • Phenoxyethanol (and) DMDM Hydantoin (and) Iodopropynyl Butylcarbamate
 • Fragrance

Customers Viewing This Page May Be Interested in These

Max Bust36 - Përmirësimi i gjirit

MaxBust36 (Madhesia e gjirit)

Për vite të tëra, gratë e të gjitha moshave kanë vuajtur nga siklet që e vogël, ose gjinjtë sagging pazhvilluar, që shpesh çon në nderim të ulët vetë. Deri tani, zgjidhje për këtë problem kërkohet të shtrenjtë dhe shpesh të rrezikshme kirurgji kozmetike. Max Bust36 është një alternativë e sigurt se është plotësisht mënyrë të natyrshme për të zgjeruar dhe përmirësuar gjirit tuaj! Permiresimi i gjinjve tuaj me Max Bust36 - është e lehtë dhe shumë efektive
Përsëri e flokeve - Anti Humbja e flokeve

Flokeve Again (Humbja e flokeve)

Flokeve përsëri është rritja më e përparuar e flokëve xhel aktuale në botë. Bazuar në 20 vitet e hulumtimit. Dhe me një normë 90% sukses, brenda muajit të parë. Për burrat dhe gratë. Mos prisni derisa ajo është shumë vonë - Get flokët AGAIN, mbajnë flokët e keni, trash dhe flokët tuaj rriten flokët e re!
Prostofine - Prostate Health

Prostofine (Prostate Health)

Prostofine është një përzierje formuluar me kujdes me dozë të lartë pa ekstrakt palmetto dhe bimëve të rëndësishme për të siguruar shëndetin optimal të prostatës. Saj formuluar në mënyrë specifike për burrat mbi moshën 60 për të mbështetur normale urinar dhe funksionin e prostatës.
Bed Hero Pheromone Perfume - men attractant

Bed Hero Pheromone Perfume (for men)

A keni vënë re ndonjëherë një djalë i cili, edhe pse jo shumë i bukur apo shumë stimuluese, duket për të tërhequr gratë nga dhjetra? Shanset janë se tij natyrisht ndodhin lirim pheromone është më i lartë dhe më shumë se dallueshėm juaji! Tani është e mundur për asnjë njeri të shfrytëzuar pushtetin parak seksuale që vjen nga ferromonePheromone Parfum është një përzierje pa erë, formuluar shkencërisht e katër ferromone projektuar posaçërisht për të zgjoj dhe për të tërhequr gratëNe përdorim vetëm lakmusi pastër-grade ferromone njeriut seksi i përqendrimit të lartë të lejuar me ligjKjo formulë është dinamit tërheqje seksuale! Ferromone janë kimikatet pa erë excreted nga organi që ndikojnë në ndërveprime në mes të dy kafshëve riprodhuese dhe njerëzveAta janë të zgjedhur nga një organet apo indet të veçantë në hundë, dhe pastaj i përcolli në rajonet më të larta deri në truShumica e markave të përmbajnë vetëm një ose dy komponimet pheromoneBed Hero Parfum përmban të gjitha katër ferromone kryesore gjetur në njerëzit që janë përgjegjës për tërheqje seksuale parak
Bed Hero Pheromone Cologne - woman attractant

Bed Hero Pheromone Cologne (for woman)

Njeriut shtrati Hero Pheromone Parfum është një formulë krejt të re që përmban ferromone Njeriut Sex projektuar dhe provuar shkencërisht për të tërhequr meshkujtAshtu si kafshët përdorin për të tërhequr scents gjinisë së kundërt, njerëzit përgjigjen ferromone që mund të rrisin në masë të madhe shanset tuaja për t'u afruar, njerëz të takimit dhe marrjen vëmendje dhe intimiteti keni dëshirë Kjo përforcues natyrore është bazuar në izolimin dhe sinteza e komponimeve pheromone unik të përzier me vajra esenciale për të krijuar një erë që drejton njerëzit i çmendur! Ju do të gjeni veten duke u afruar më shpesh, që njerëzit shohin dhe buzëqeshje në ju, dhe ndjenja më të sigurt dhe sexy Ferromone janë të natyrshme ndodh kimike gjetur tek kafshët dhe njerëzit që nxjerr sjelljet seksuale dhe janë përdorur për të tërhequr gjinisë së kundërtShkencëtarët kanë arritur në identifikimin, izolimi, dhe kjo pheromone rikrijimin e njeriut seksKëto ferromone natyrore janë të dokumentuara mirë të jetë shkas për përgjigjet shumë i fuqishëm seksual!

Tags:

ku për të blerë në dyqane, zgjerimin e gjirit, krem e gjirit, të mirë, madhësinë, gjoks pule recetë


‹‹‹ PAGE UP ›››
 
Pėrkrahja

COPYRIGHT © 2005-2019, DOTTEDSHOP.COM INC. ALL RIGHTS RESERVED. POWERED BY QTE
Këto deklarata nuk janë vlerësuar nga ndonjë autoritet mjekësor, dhe janë vetëm për qëllime arsimore. Ky produkt NUK një ilaç, dhe nuk është për qëllim të përcaktojë diagnozën, trajtimin, kurë ose për të parandaluar ndonjë sëmundje. Gjithmonë lexoj etiketë dhe të marrin vetëm drejtuar si. Nëse simptomet vazhdojnë ose ju keni efekte anësore shikoni ju mjeku