MBESHTETJE PER KLIENTET Delivered WorldWide 100% Satisfaction GARANTUAR
 
NATURAL HERBAL MEDICATIONS
DOTTEDSHOP.COM ESHTE LIDER NË BOTË NATYRORE ilaç bimor
Ne kemi mbi 1.000.000 Klientë në botë!

Zgjidhni gjuhën tuaj:
SASIA ÇMIMI  
Një shishe e Morgasm
Shishe Përmban 60 Pills (marrë 1 ne dite)
$ 47.95
3 shishe Morgasm
Ekonomise / Ruaj: $ 8.00
$ 115.95
6 Shishe Nga Morgasm
+ Free Worldwide Shipping
$ 195.95
At the moment we don't ship to the following countries: Austria, Croatia, Estonia, Finland, Germany, Morocco, Norway, Russia, Sweden.

visa, master card, american express
Ne përdorim sistemi i autorizuar të sigurt faturimit me 256bit encryption.
100% Secure, Safe & Confidentially. Money back - GARANTUAR!

Morgasm - orgazmë kënaqësinë Rritja

CATEGORIES » PRODUKTE PER MAN

Orgasms are the most mystified state of feeling, which for years herbalists and scientists have been trying to maximize to their fullest potential. Now the wait is over, you can cum like never before, and achieve the feeling of total euphoria while reaching and leading up to orgasm. Morgasm is a revolutionary formula for men of all ages to support maximum sexual pleasure, and duration of, as well as extremity of orgasms.

What does it do?

Morgasm is a new revolutionary herbal supplement, that supports optimum dopamine and testosterone levels maximizing pleasure and sexual desire.

Suitable for:

 • Men who have problems reaching orgasm. (Anorgasmia)
 • Men who want to reach orgasm quicker.
 • Men who want to maximize their orgasm pleasure.
 • Men who want to be able to reach orgasm efficiently several times in a row.

Are there any side effects?

If taken as directed Morgasm is a safe supplement for men of all ages and you should not experience any adverse side effects, however if you are on medication or suffer any health problems consult your doctor first.

How do I take it?

As a dietary supplement take one pill daily, and another prior to sex (if required). For those who don't want to take daily you may take two pills at least two hours before sex. Effects will last up to 48 hrs. Do not exceed more than four capsules per day.

Will this help premature ejaculation?

No. In fact often, because the pleasure is so greatly enhanced, you will climax quicker and easier.

Will this help impotence?

Yes. Many men report that they have the erectile power to have sex several times in a row, with only minimal time required for recharge.

What about the privacy while purchasing or ordering the product?

This will be delivered completely with full privacy since its requirement of this trade. Also it will be sealed pack and courier person will not be aware of the contents inside.

What are the ingredients?

Morgasm contains only the finest botanical extracts:

 • Galangal
 • Lactuca virosa
 • Mucuna pruriens
 • Semen cuscutae
 • Pipperine
 • This blend specifically acts on the parts of the brain that optimizes sexual gratification, and also the nerves in the penis, making them more sensitive to sexual stimulation.

  Customers Viewing This Page May Be Interested in These

  Brirë Goat Weed Extreme - përforcues

  Brirë Goat Weed (përforcues)

  Farë e keqe brirë cjapi i njohur edhe si Yin Yang Huo ose Epimedium, ka qenë rreth e rrotull për qindra vjet dhe u zbulua krejt rastësisht nga herders dhi i cili vuri re se dhitë e tyre ishin ngjallur seksuale pas hahet bar i keq. Që atëherë cigare me brirë cjapi është bërë një përbërës popullor në ilaçe të dy perëndimore dhe kineze natyrore. Si një mënyrë efektive për të luftuar dysfunctions seksual, të tilla si pafuqi dhe epsh i ulët
  Delay - derdhje e parakohshme

  Delay - Sexual Performance

  Vonesë, një formulim unik bimor që është e garantuar për t'ju kthyer kontrollin mbi performancën tuaj seksuale. Vonesa me sukses ngadalson prodhimin e hormoneve, prandaj duke ju zgjatur kohën depërtimit, pasi vetëm dozë të parë. Shumë njerëz kanë raportuar që zgjasin 5-10 minuta më brenda ditëve të para të marrjes të vonojë, pa rënie në kënaqësinë seksuale.
  Me fjalë Për Tij

  Përfytyroj

  Gjitha me fjalë të reja për të gjitha te Ai është një produkt natyral pjellori që është projektuar për mbështetje shëndetësore optimale spermë. Ka një kërkesë e madhe për produkte si këto, thjesht sepse ka shumë çifte që kanë disa probleme nuk janë në gjendje të concieve shumë lehtë, ai ka qenë spacificly dizajnuar për të ndihmuar këto çifte
  Bed Hero Pheromone Perfume - men attractant

  Bed Hero Pheromone Perfume (for men)

  A keni vënë re ndonjëherë një djalë i cili, edhe pse jo shumë i bukur apo shumë stimuluese, duket për të tërhequr gratë nga dhjetra? Shanset janë se tij natyrisht ndodhin lirim pheromone është më i lartë dhe më shumë se dallueshėm juaji! Tani është e mundur për asnjë njeri të shfrytëzuar pushtetin parak seksuale që vjen nga ferromonePheromone Parfum është një përzierje pa erë, formuluar shkencërisht e katër ferromone projektuar posaçërisht për të zgjoj dhe për të tërhequr gratëNe përdorim vetëm lakmusi pastër-grade ferromone njeriut seksi i përqendrimit të lartë të lejuar me ligjKjo formulë është dinamit tërheqje seksuale! Ferromone janë kimikatet pa erë excreted nga organi që ndikojnë në ndërveprime në mes të dy kafshëve riprodhuese dhe njerëzveAta janë të zgjedhur nga një organet apo indet të veçantë në hundë, dhe pastaj i përcolli në rajonet më të larta deri në truShumica e markave të përmbajnë vetëm një ose dy komponimet pheromoneBed Hero Parfum përmban të gjitha katër ferromone kryesore gjetur në njerëzit që janë përgjegjës për tërheqje seksuale parak
  Bed Hero Pheromone Cologne - woman attractant

  Bed Hero Pheromone Cologne (for woman)

  Njeriut shtrati Hero Pheromone Parfum është një formulë krejt të re që përmban ferromone Njeriut Sex projektuar dhe provuar shkencërisht për të tërhequr meshkujtAshtu si kafshët përdorin për të tërhequr scents gjinisë së kundërt, njerëzit përgjigjen ferromone që mund të rrisin në masë të madhe shanset tuaja për t'u afruar, njerëz të takimit dhe marrjen vëmendje dhe intimiteti keni dëshirë Kjo përforcues natyrore është bazuar në izolimin dhe sinteza e komponimeve pheromone unik të përzier me vajra esenciale për të krijuar një erë që drejton njerëzit i çmendur! Ju do të gjeni veten duke u afruar më shpesh, që njerëzit shohin dhe buzëqeshje në ju, dhe ndjenja më të sigurt dhe sexy Ferromone janë të natyrshme ndodh kimike gjetur tek kafshët dhe njerëzit që nxjerr sjelljet seksuale dhe janë përdorur për të tërhequr gjinisë së kundërtShkencëtarët kanë arritur në identifikimin, izolimi, dhe kjo pheromone rikrijimin e njeriut seksKëto ferromone natyrore janë të dokumentuara mirë të jetë shkas për përgjigjet shumë i fuqishëm seksual!

  Tags:

  morgasm, sperma të shpejtë, kënaqësi seksuale, më shumë orgasms, stimulues seksuale, ku për të blerë në dyqane, nerva penis, bimor, natyrore


  ‹‹‹ PAGE UP ›››
   
  Pėrkrahja

  COPYRIGHT © 2005-2019, DOTTEDSHOP.COM INC. ALL RIGHTS RESERVED. POWERED BY QTE
  Këto deklarata nuk janë vlerësuar nga ndonjë autoritet mjekësor, dhe janë vetëm për qëllime arsimore. Ky produkt NUK një ilaç, dhe nuk është për qëllim të përcaktojë diagnozën, trajtimin, kurë ose për të parandaluar ndonjë sëmundje. Gjithmonë lexoj etiketë dhe të marrin vetëm drejtuar si. Nëse simptomet vazhdojnë ose ju keni efekte anësore shikoni ju mjeku